CITYCARAUTO 9PCS/SET НЕРЃОСУВАЧКИ STELL ВНАТРЕШНИ работи на WINDOWS ПЛОЧА ПОКРИЕ Внатрешни работи копчето панел Покритие ОДГОВАРА ЗА RANGER T7 2015-2017

CITYCARAUTO 9PCS/SET НЕРЃОСУВАЧКИ STELL ВНАТРЕШНИ работи на WINDOWS ПЛОЧА ПОКРИЕ Внатрешни работи копчето панел Покритие ОДГОВАРА ЗА RANGER T7 2015-2017

DEN 653.00
DEN 806.40
 

Това е достапна
Износ


CITYCARAUTO 9 PCS/SET НЕРЃОСУВАЧКИ STELL ВНАТРЕШНИ работи на WINDOWS ПЛОЧА ПОКРИЕ Внатрешни работи копчето панел Покритие ОДГОВАРА ЗА RANGER T7 2015-2017
ПОГОДНИ ЗА : RANGER T7 2015-2017 АВТОМОБИЛ
QUANTITES : 9 PCS /SET ИЛИ 4 PCS ПО ПОСТАВУВАЊЕТО /1 PCS ПО ПОСТАВУВАЊЕ
БОЈА : СЈАЈНИ ЦРНИ
Б ЖИЦИ ЦРТАЊЕ ЦРНА
C СРЕБРО.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
ОДГОВАРА ЗА ФОРД РЕНЏЕР T7 АВТОМОБИЛ
Име На Модел:
ITR02
Специјални Функции:
ЗАШТИТЕН КАПАК СКРАТУВА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5cm
Модел Година:
2015-2017 АВТОМОБИЛ
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
CITYCARAUTO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата