CITALL 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил Мат Хром Позлатен ретровизорот Рамка Rearview Покрие Трим Одговара за БМВ Х5 X6 F15 F16 2014 2015 година

CITALL 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил Мат Хром Позлатен ретровизорот Рамка Rearview Покрие Трим Одговара за БМВ Х5 X6 F15 F16 2014 2015 година

DEN 1478.00
DEN 1679.52
 

Това е достапна
Износ

2 ПАРЧИЊА Хром Позлатен Rearview Огледало Рамка Покрие Трим Одговара за БМВ Х5 X6 F15 F16 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш Објект се вклучени : 2x Rearview Покрие Компатибилен Со :
Одговара за БМВ Х5 F15 2014-2016
Одговара за BMW X6 F16 2014-2016 " Опис на Производот
Функција :
1) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
2) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил елегантен и модерен.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини и сл.
4) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, селотејп во задниот дел.
Инсталација :
1) ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина.
2) Отстранување на лепак во грбот.
3) да се Инсталира на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours. "Фото Шоу

Повеќе информации

Бренд Име:
CITALL
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил модел:
за БМВ Х5 X6 F15 F16
Специјални Функции:
направете вашиот автомобил елегантен и модерен
Објектот Тежина:
0.087kg
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
ABS пластика со Мат Хром финиш
боја:
Сребро.
одговара 1:
за БМВ Х5 F15 2014 2015 2016 година
Се вклопат 2:
за BMW X6 F16 2014 2015 2016 година

Најдобрите понуди во категоријата