СКАРА@FUKA ABS Хром Задните Шофершајбната Прозорец Дожд Ножеви Wiper Трим Покритие За Ford Работ 2015

СКАРА@FUKA ABS Хром Задните Шофершајбната Прозорец Дожд Ножеви Wiper Трим Покритие За Ford Работ 2015

DEN 591.00
DEN 671.52
 

Това е достапна
Износ


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика листа на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен.
Состојба : 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : ABS Пластика
Вклучува : 2 парчиња на Еден Сет
Fitment : Одговара За Ford Работ 2015 2016 Година
Функција :
1. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Издржливи и боја нема да избледи надвор.
2. Origial големина дизајн совршено се вклопува. Се надополни изгледот на внатрешноста на вашиот автомобил.
3.Оркестарот вашиот Автомобил со Стил! Тоа доаѓа со претходно применети црвено 3 M селотејп
Инсталација
А) ве Молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
Б) Не дупчење или сечење е потребно. Не заварување е потребно. Лесна инсталација. Професионалната инсталација е recomended.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 2 парчиња / Set Window Дожд Wiper Noozle Покрие Трим

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
До 2015
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
/
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Wiper Трим Маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил модел:
ford работ
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобрите понуди во категоријата