Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гас Тип Палачинка Создателот француски Crepes Палачинки Naan Леб Создателот FYA-1.Р

Гас Тип Палачинка Создателот француски Crepes Палачинки Naan Леб Создателот FYA-1.Р

DEN 6065.00
DEN 6384.00
 

Това е достапна
Износ


Гас Тип Палачинка Создателот Француски Crepes Палачинки Naan Леб Производител
Сликата покажува :
Спецификации :
Модел : FYA-1.Р
Греење метод : Гориво гас
Машина со големина на : 485*450*220mm
Пакување големина : 530*460*240mm
N.W. : 19kg
Со англиски упатство

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
FYA-1.Р
Моќност (W):
Гас
Напон (V):
Гас
Функција:
Палачинки Naan Леб Производител
сертификација:
Други
Машина со големина:
485*450*220mm
Н W:
19kg
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
GL0094

Најдобрите понуди во категоријата