комерцијални лимон slicer машина,професионални овошје slicer машина,електрични портокал slicer,автоматски овошје машина за сечење 220v1pc

комерцијални лимон slicer машина,професионални овошје slicer машина,електрични портокал slicer,автоматски овошје машина за сечење 220v1pc

DEN 9072.00
 

Това е достапна
Износ


комерцијални лимон slicer машина,професионални овошје slicer машина,електрични портокал slicer,автоматски овошје машина за сечење 220v1pc
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : лимон slicer
Модел : GS880
Производот број : GL0721
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 300 W
Капацитет : 2000ml
Се хранат со дијаметар : мали ≤ 5.7 cm
Во ≤6.3 cm
Голем ≤ 7.0 cm
Производ Големина : 43 * 27 * 22cm
Користете предмети : пијалаци продавница, обработка продавница, ресторан и така натаму
answer : ___________________________ note : Висок стандард комерцијален мотор, континуирано, висока фреквенција работа, прилагодена bimonthly лак сечење нож, прилагодлив дебелина, најтенкиот намалување од 1,5 мм филм, стандард дебели намали 4mm (на thickest намали 5mm филм, треба да се консултирате со услуги на клиентите ), Во филмот ефект,а помалку сок, поефикасно! ! !
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.

Повеќе информации

боја:
220v
сертификација:
CE
Број На Модел На:
GS880
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Додатоци:
Други
Моќност (W):
300W
Име:
лимон slicer
Број На Производ:
GL0721
Напон:
220v
моќност:
300W
Капацитет:
2000ml
Производ големина:
43 * 27 * 22cm
Користете предмети:
пијалоци продавница, обработка продавница, ресторан и така натаму

Најдобрите понуди во категоријата