Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Домашна Употреба Рамен Отворен Акрилик списание багажник, Модерен Perspex канцеларија весник Фах носителот,Десктоп Lucite книга стои

Домашна Употреба Рамен Отворен Акрилик списание багажник, Модерен Perspex канцеларија весник Фах носителот,Десктоп Lucite книга стои

DEN 4800.00
 

Това е достапна
Износ


Бесплатен Превозот за Домашна Употреба Рамен Отворен Акрилик списание багажник, Модерен Perspex канцеларија весник на носителот,Десктоп Lucite книга стои
Карактеристики :
Големина : 510w*300d*50hmm / прибл. 20"w*12"d*2"h инчен
Направени од високо ниво на транспарентност тврда акрилна
Детални Фотографии :
За Испорака :
1 - Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPS-от ) како нашиот главен превозот метод.
2 - обработка на време ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3-ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4-Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
5-Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Посебна Напомена За Сите Купувачи :
1-Купувачот треба да се провери стоката додека неговата пристигнат,ако некоја грешка или оштетување,pls правите фотографии и да се направи тврдењето на вашиот локален Изразат компанија одеднаш.
2-Покрај штетата,ако кој било друг unsatisfactions, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек или СПОР. Ве молиме НЕ го достави на "ред спор" директно, без каков било контакт со нас . Многу благодарам.
3-Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! И ветувањето да понуди најдобра услуга за вас.

Повеќе информации

боја:
Јасно, Бела, Црна
Материјал:
acryl
боја:
јасно,црна,бела
Големина:
510w*300d*50hmm / 20w*12d*2h
Општа Употреба:
складирање решетката за книга,списанија,весници,и др.

Најдобрите понуди во категоријата