Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DZLST за PS2 да HDMI Видео Конвертор Адаптер игра Плеер за Да HDMI Конекторот со 3.5 мм Аудио Излез Поддршка 480i 576i 480P HDTV

DZLST за PS2 да HDMI Видео Конвертор Адаптер игра Плеер за Да HDMI Конекторот со 3.5 мм Аудио Излез Поддршка 480i 576i 480P HDTV

DEN 332.00
DEN 638.88
 

Това е достапна
Износ


DZLST за PS2 да HDMI Видео Конвертор Адаптер игра Плеер за Да HDMI Конекторот со 3.5 мм Аудио Излез Поддршка 480i 576i 480 P HDTV
Внимание:Samsung бренд монитор/ ТЕЛЕВИЗОР не е поддржан.
Еве една добро решение од нашите умен клиент : Г-дин Jassem Barak : Здраво пријател! Како сте? Имам многу добра вест за вас! Ова е многу добро за мене и за вас да! Јас го најде вистинското решение на проблемот на ова "PS2 да HDMI конвертор" . Ова е многу добро за мене и за вас во вашиот бизнис, исто така,! ЌЕ МОРА ДА МИ се ЗАБЛАГОДАРАМ за ова решение!!!!! Сега никој не може да каже нешто лошо за овој производ. Бидејќи вашиот производ е многу добар. Решението е : Дека човекот мора прво да го промените sittings во playstation2 пред тој да може да го користи овој конвертор. Човекот мора прво да се (пред користење на конверторот - само со стариот AV кабел) влезат на (систем конфигурација) на playstation2, а потоа се најде таму објект (Компонента Видео Aut) и промените од позицијата "RGB" на позицијата ( Y /Cb/Cr Pb/Pr ). Само по оваа операција "PS2 да HDMI конвертор" ќе работи. Овој конвертор имаше работа со луѓе, кои имале playstation на позиција (Y / Cb / Cr Pb / Pr). И тоа не работа со луѓе, кои имале Playstation на "RGB" позиција. Ова е точна и конечно решение на овој проблем. Вие мора да му кажете ова на сите луѓе!!!
Карактеристики ·Видео и аудио во целост дигитален HDMI формат, нема пренос на косата! ·Работи со HDTV или HDMI монитор. ·Кавга Слободен! Plug and play, како и да одите. ·Поддржува сите За прикажување на сцени. ·Нема моќ адаптер, не неуредна кабли—само еден HDMI-кабел Спецификација : ·Потрошувачка на Енергија : Под 1 W ·Поддржани Видео Режим на внесување : 480i, 480p, 576i ·Поддржани HDMI излез на Владата : Излези чист дигитален HDMI видео/аудио сигнали. ·Input Конектор : за PS2 AV Мулти Out Приклучок x 1 ·Излез Конектори : HDMI Приклучок x 1, 3.5 mm Стерео Аудио Џек x 1 ·Димензии : 34 73 x x 14 mm ·Тежина : 15g Боја:Црна Пакет се Вклучени : • 1x за PS2 да HDMI Адаптер • 1x USB Напојување со Кабелска • 1x Упатство 5 ѕвезди Повратни информации од нашите клиенти : трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Повеќе информации

Должина:
Примена:
Телевизор,Проектор,Следење На
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
оклопна:
Комбинација
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
1017910
Конектор A:
HDMI
Функција:
HDMI1.4
верзија:
HDMI 1.4
Тип:
HDMI Кабли
Бренд Име:
DZLST
Пакување:
giftbox
Потрошувачка На Енергија:
Тип:
за PS2 да HDMI Видео Конвертор Адаптер со 3.5 мм Аудио
Резолуција :
Поддршка 480i 576i 480P
Функција :
игра Плеер за Да HDMI Конектор
Тип 1 :
PS2 да HDMI Видео Конвертор
тип 2 :
со 3.5 мм Аудио Излез
Тип 3 :
игра Да HDMI Конектор
боја:
Црна
Пад на превозот:
Излез :
HDMI Конектор

Најдобрите понуди во категоријата