Leyden Тоалет Тркалаат Носителот Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Хром Хартија Пешкир Фармацевт Бања Прибор

Leyden Тоалет Тркалаат Носителот Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Хром Хартија Пешкир Фармацевт Бања Прибор

DEN 1044.00
DEN 1799.52
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor
Функција :
Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.
Многу убаво бања accossories направени од stianless челик цврст материјал.
Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.
Многу висок квалитет направи нешто цврст метал, масивни со Полиран Хром финиш.
Својот модерен дизајн и функционална естетика ќе даде безгрешното заврши до вашата бања. Овој производ е изградена на Премиум SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик, кој гарантира својата долговечност и издржливост за секојдневна употреба.
Овој производ е delicately врежан, стабилна, мултифункционални, удобен, практичен и совршен за вашата бања и тоалет.
Хром Заврши површината не само што го прави тоа да изгледа Модерно, светла, модерен и привлечен, но, исто така, се отпорни на корозија и ' рѓа.
Пакет Се Вклучени :
1* Тоалетна Хартија Носителот
1* Инсталација На Пакетот
1* Инсталација Настава
Плаќање
Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно.)
Предмети ќе биде предаден во 5 работни дена по уплатата.
Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција
Доаѓа со 1 година на производство гаранција;
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контактирајте со нас
Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст.
Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Повратни информации
Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати( ако ги има).
За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број( tax file number) па taht се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Повеќе информации

Бренд Име:
Leyden
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
LY17112105HYS
Тип:
Хартија Носители
боја:
Сребро.
Големина:
View in Detail
Стил:
Модерна
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Заврши:
Полиран Хром
Обликот:
Со капак

Најдобрите понуди во категоријата