Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KES Само Лепило Тоалетна Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Ткиво Хартија се Тркалаат Крпа Носителот RUSTPROOF Бранеа Заврши,, A7071

KES Само Лепило Тоалетна Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Ткиво Хартија се Тркалаат Крпа Носителот RUSTPROOF Бранеа Заврши,, A7071

DEN 576.00
 

Това е достапна
Износ

Суспендира превозот информации
Почитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават пролетниот фестивал во текот на овој период, без превозот услуга достапна. Ние ќе започне во Февруари.23 нормална испорака на услуги, во ова време на нарачки, ние ќе превозот на стока, како е можно поскоро. Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме следете нас, и ве молиме почекајте. Жал ми е за ништо неповолно за вас и ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба нешто итно да се добие одговор. Ние би сакале да ја искористам оваа можност да им посакам на вас и вашите семејства сите најдобрите за среќен и здрав Кинеската Нова Година! Ви благодариме за вашиот вид внимание и поддршка! 3 M самолепливи : Лепливи поддршка е 3 M производ, силна adhesiveness и штити од вода. СИТЕ МЕТАЛНИ : Изградени од нерѓосувачки челик , обезбедување на квалитет и долговечност. RUSTPROOF : Произведен од Т-304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик, со дополнителна 18/10 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа. БРАНЕА КРАЈ : Рака полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing. УБАВА : Современ и едноставен изглед.
Пакетот Вклучува
Тоалетна Хартија Носителот

Повеќе информации

Тип:
Хартија Носители
Бренд Име:
kes
Број На Модел На:
A7071/A7071-P2
Материјал:
Тип На 304 Нерѓосувачки Stee
Материјал:
Нерѓосувачки Челик SUS304
is_customized:
Yes
Заврши:
Бранеа Заврши

Најдобрите понуди во категоријата