Нови Квалификувани Куче Подигнат Мека Мрежа Вест Куче Доведе Поводник Градите Појас Levert Dropship dig674

Нови Квалификувани Куче Подигнат Мека Мрежа Вест Куче Доведе Поводник Градите Појас Levert Dropship dig674

DEN 56.00
DEN 66.72
 

Това е достапна
Износ


Нови Квалификувани Куче Подигнат Мека Мрежа Вест Куче Доведе Поводник Градите Појас dig674
Спецификации :
Модерен
Прилагодлив, Кој Се Одвојува,Дише
Практично, Трајни
Материјали : Најлон
Се Чувствува Мека И Удобна
Одличен Подарок За Вашите Кучиња
Пакет се вклучени : 1 X Рака Вест
Големина Детали :
Големина/инчен
XS
S
М
L
XL
Одговара На Градите
26cm-32cm/10.24"-12.60"
32 см-45см/12.60"-17.72"
38 cm-52cm/14.96"-20.47"
50cm-70cm/19.69"-27.56"
57cm-80см/22.44"-31.50"
Одговара На Вратот
22 cm/8.66"
27cm/10.63"
33 cm/12.99"
38cm/14.96"
42cm/16.54" ! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. ! За боја :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! За големина на :
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Стр закуп се игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
MOLAVE
Тип:
Harnesses
Шема:
Цврста
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Материјал:
Најлон
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки

Најдобрите понуди во категоријата