Daivsxicai Дете чувар бебе превозникот бебе Пешаци Бебе Дете безбедност Harnesses Учење Прошетка Асистент

Daivsxicai Дете чувар бебе превозникот бебе Пешаци Бебе Дете безбедност Harnesses Учење Прошетка Асистент

DEN 292.80
 

Това е достапна
Износ

Параметри Повод Harnesses & Leashes Боја Како на сликата покажува Материјал Памук Големина : 31*66 CM Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=1 компјутер Harnesses Забелешка Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално. Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.

Повеќе информации

Тип:
Harnesses & Leashes
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци
Товарот:
12kg
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
AA4129
боја:
шарени
Материјал:
Памук
Големина:
31*66cm

Најдобрите понуди во категоријата