Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот T45 Гроздобер цилиндар со вжарено килибар цевка сијалица макс 250V 40W CE E27/E26 Lumiled стил светлина

Бесплатен превозот T45 Гроздобер цилиндар со вжарено килибар цевка сијалица макс 250V 40W CE E27/E26 Lumiled стил светлина

DEN 277.00
DEN 297.60
 

Това е достапна
Износ


T45 40 W/60 W стар стил lumiled светилки со вжарено max 250 V Оваа светилки се користат затворен, топла светлина, стар стил. големина : D45*H112mm живот време : 3000hrs Напон одговараат за двете 110 V и 220 V 1 единица/ 2 единици/ 6 единици светилки во една парцела. објектот T45 Дел Број 40w или 60w lumiled светилки со вжарено Објект Тежина 0.1 КГ Производ Димензии D45mm XH112mm гроздобер Стил Боја Јасно светло жолта боја Материјал алуминиум и стакло носителот E27 wattage 40 W Напон max 250 V Сијалица Дијаметар 60mm

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
1 единица 40W, 1 единица 60W, 2 единици 40W, 2 единици 60W, 6 единици 40W, 6 единици 60W
Тип На Објект:
Халоген Светилки
Примена:
Инженеринг,Отворен,Затворен,Комерцијални
сертификација:
CE
Моќ Толеранција:
2%
Број На Модел На:
ST64
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
440
Боја Temp(К):
2700
Напон:
90-260V
Температура На Боја:
Бренд Име:
Calla&Ален
Просечен Живот (часот):
3000
База Тип:
E27
Прозрачна Флукс:
220

Најдобрите понуди во категоријата