Божиќ Одмор Гумичка Благодарение Давање Ден Подарок Гумичка Роденден Гумичка 12 компјутери по многу

Божиќ Одмор Гумичка Благодарение Давање Ден Подарок Гумичка Роденден Гумичка 12 компјутери по многу

DEN 539.00
DEN 605.76
 

Това е достапна
Износ


СЛУЧАЕН БОЈА 3 D БОЖИЌ ОДМОР ГУМИЧКА СЕТ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ ГУМИЧКА ОНЛАЈН СУПЕРМАРКЕТ
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви посебни барања
Ве молиме оставете ги вашите точно превозот адреса во детали, вашето име и телефонски број кога ќе го поставите цел. Се осигура вашата адреса може да биде предаден пред да се направи нарачката.
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, бидејќи Царинските политики широко варира од земја до земја. За повеќе информации ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан редослед( вкупна исправка на вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPS-от,DHL, итн.)
Ви благодариме за вашето внимание!
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2. Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Повеќе информации

Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Број На Модел На:
JINGXUQS0754
Бренд Име:
YOWALO
дизајн:
Цртан филм
Гумичка Стил:
Канцеларија Гумичка
Возраст:
>3 Години
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Количина:
12 компјутери по многу
Бои:
по случаен избор
Стил:
по случаен избор
Пакување:
OPP Пластични кеси

Најдобрите понуди во категоријата