Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
12 парчиња / кутија Молив Гума Гумичка Голема Бонбони Боја Симпатична Свежо Овошје Стил Висок Квалитет Училиште Снабдува Студентите Канцелариски

12 парчиња / кутија Молив Гума Гумичка Голема Бонбони Боја Симпатична Свежо Овошје Стил Висок Квалитет Училиште Снабдува Студентите Канцелариски

DEN 1018.08
 

Това е достапна
Износ


Големина на : 107 * 41 * 12.3 мм (42.1 "* 16.1 " * 4.8 ") Количина : 12 PCS Боја : 4 боја мешани Карактеристики : мека, лесно да ги тргнеме, на хартија Пријателски

Повеќе информации

Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
7534/7535
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Промотивни Гумичка Форма:
коцка
дизајн:
коцка

Најдобрите понуди во категоријата