Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Отворено смешно гумени замокот слајд за скокање спорт играта 8*4.5*6m трајни воздух жив замокот падови цена гумени slide

Отворено смешно гумени замокот слајд за скокање спорт играта 8*4.5*6m трајни воздух жив замокот падови цена гумени slide

DEN 64474.00
DEN 70080.00
 

Това е достапна
Износ


Отворено смешно гумени замокот слајд за скокање спорт играта 8*4.5*6m трајни воздух жив замокот падови цена гумени slide
На надувување слајд исто така познат како moonwalk, moonbounce, жив куќа, отскокнување куќа, нешто големо, или скокач е затворен гумени структура, обично коцка облик, во која децата или дури и возрасните може да уживаат скокаат околу ефекти како што би на брануваа. Гумени жив замокот стана главен на речиси секое дете роденденска забава. Барем еднаш во својот живот, и некој ужива отскокнување замокот , дали во нивната сопствена партија или на некој друг. Жив замокот се забава за секого, не постои негира тоа. Ако се кандидира на било кој тип на надувување забавната индустрија, без разлика дали се партиски имот бизнис или затворен игра центар, сигурно треба колекција на отскокнување замокот. Материјал : Комерцијални одделение 0.55 мм ПВЦ мушама. Боја : Како на сликата. Големина : 8m L*4.5 m W*6 M мз. Accesory : Слободен Воздушен компресор, поправка колекции,јажиња, sandbags земјата помине и торбичката за Испорака рок : од експрес,од страна на морето,со авион Олово време : Испраќаат во 7 дена по уплатата. Испорака време : 5 дена Плаќање начин : зачувам или кредитна картичка за да Aliexpress директно Пакет начин : пакет во тетрапак.
Квалитетни тест и Предности
1. Ние тест секој гумени производ за 2 дена за да се обезбеди производот seamed токму така.
2. Ние обезбедуваме поправка комплет,која вклучувајќи материјал и за repiring во случајот.
3. Ние не само ве упати за поправка на топката во рамките на сите животот на играчка,но, исто така, ако играчка скршен во рок од 2 години, поради не-вештачки фактори,ние ќе се направи компензација за нив соодветно.
1.Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети за надувување производ. 2.Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого. 3.Обезбедување на производство распоред фотографии за да се осигура дека вие знаете секој процес Нудејќи им професионална еден на еден обезбедувач и одговарање на E-mail во рок од три часа.
1.Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни.
2.Ние обезбедуваме поправка комплет,која вклучувајќи материјал и за repiring во случајот.
3.Ние не само ве упати за поправка на топката во рамките на сите животот на играчка,но, исто така, ако играчка скршен во рок од 2 години, поради не-вештачки фактори,ние ќе се направи компензација за нив соодветно.
Q1.Може да се печати со прилагодено лого?
A : Да, сите повеќето наши производи се во ОЕМ, што може да ви понуди фотографии за производот на печатење.
Q2.Дали ви се нудат бесплатни примероци?
A : производот е слободна, слободна ќе се вратат откако ќе го стави на ред.
Q3.Е товарни се соберат за примерок ?
A : на товар е за вас
Q4.Како можам да се исчисти гумени производ?
A : Само го користите сапун и вода. Не користете каков било вид на растворувачи.
П5.Дали вашиот компресор или пумпа ги исполнуваат CE/UL барања?
A : Нашата компресорите и пумпите го поминале сертификат за CE,UL. Тоа е 100% безбедно.
Q6. Може ли да го користам мојот спедитор за транспорт на производи за мене?
A : Да, ќе може да.
Q7.Може да се прифатат Мал цел количество?
A : Да.
П8.Фабрика за посета ?
A : Секогаш се добредојдени
Нашата компанија е основана во 2007 година и ние сме многу од областа на сите видови на Гумени производи, како што се гумени водни паркови, гумени шатор, bungee замокот, итн. Со нашите супериорен квалитет и конкурентна цена, многу познати претпријатија дома и во странство да се воспостави долго-рок пријателски деловен однос.

Повеќе информации

Бренд Име:
GANSI
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
QD-LS1727
Тип:
Лизгајте
Материјал:
ПВЦ
Име на производ:
Гумени Slide
Материјал:
0.55 мм ПВЦ Церада
Големина:
8mL*4.5mW*6mH or customized
боја:
Како на слика или прилагодени
логото:
Customzied печатени
Технички:
ТОПЛИНА ПЕЧАТ
Додатоци:
Слободен Воздушен компресор, Поправка,Лепак
Олово Време:
Предаден во 7 дена по плаќање
Гаранција:
3 Години
Пакет:
pvc кеса или картон

Најдобрите понуди во категоријата