гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек

гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек

DEN 9385.00
DEN 9984.00
 

Това е достапна
Износ

гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек ,итн .
Материјал : Оксфорд Ткаенина
Големина : 5m/6m
Карактеристики : Трајни, атрактивни, разновиден, безбедно и животната средина загрижени
5pcs може да прилагодено печатење слободни
Компресор : нема компресор
Време на испорака : 57 дена
Гаранција : 1 година
Примена : Реклама, изнајмување бизнис, партии, клубови паркови, плоштади, отворен за забава, двор забава и други деловни функции.
Ве молиме забелешка која дизајн и боја треба,или дека ќе испрати случајно. гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Небото танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек гумени воздух танчерка за божиќ/ гумени дедо мраз воздух танчерка/Sky танчерка за промоција Гумени Дедо Мраз цевка човек
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : не, вклучувајќи,ако сакате компресор,ве молиме контактирајте со нас да се купи. Колку време е време на испорака? О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање. Што гарантира постојат? A : 2 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик. Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи уметничко дело и понуда на нови цена за вас. Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет. Увозни давачки,даноци и давачки? А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена.Цената се на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување. За превозот :
Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,само напишете го вашето име и презиме за цел,и ве молиме,истакна, ние ќе ја испрати руски Посебна Линија,превозот време ќе биде од 10-15days. : )
Ако сте од Бразил ,можете исто така да поставите цел,само треба да се забелешка вашиот CPF Број или CNPJ број,coz превозот цената на Бразил се скапи,plese се осигура вашата Царинење Способност,Ако стоката е се отфрли од страна твое,ние нема да испрати наплата.
Друга Земја Клиент, ве Молиме да се напомене,сите производи се испраќаат од страна на Fedex /DHL/UPS/ТНТ/Aemrex/EMS или други Посветена Линија случајно,ако ви треба одредено shiping начин,ве молиме да договор со нас пред да се одржи редот.
Зошто да изберете ни?
На надувување ѕвезда може да се направи во различен материјал и со различна големина,ако не сакате во парк,ние може да customzied,исто така, може да печатење на логото на шаторот,само контактирајте со нас пред да се одржи редот.
Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice.

Повеќе информации

Големина:
5m, 6m
боја:
multicolor
Бренд Име:
ternmove
Материјал:
Најлон
дизајн:
Гумени Брануваа
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
Гумени воздух танчерка
Тип:
Гумени воздух танчерка
Големина:
4.5m /5m
Технологија:
Шиење и Кроењето
accessary:
поправка материјал
Funciton1:
Гумени воздух танчерка
Funciton2:
Гумени воздух танчерка
Funciton3:
Гумени воздух танчерка
Funciton4:
Гумени воздух танчерка
Funciton5:
Гумени воздух танчерка
Забелешка:
прилагоди на големината и логото лак одбивање враќање/поврат
Печатење:
5pcs слободни печатење

Најдобрите понуди во категоријата