Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Топла Продажба 20pcs/многу Шарени Традиционални Класични Балон Хеликоптер Преносни Отворено Игра Летање Играчка на Детето Партија Материјали

Топла Продажба 20pcs/многу Шарени Традиционални Класични Балон Хеликоптер Преносни Отворено Игра Летање Играчка на Детето Партија Материјали

DEN 239.04
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Совршен едукативни играчки за деца
Лесно да се инсталира и да се подобри деца' манипулативни способност
Шарени и убави изглед може да го стимулира дете мозок и мисла
Соберат овие блокови се со вашите деца и да се направи прекрасен меморија заедно
Спецификација :
Материјал : Пластика
Тежина : 9g/пет компјутери
Боја ќе се испрати по случаен избор
Пакет Содржина :
20x Balloon Хеликоптер
Забелешка : Бидете внимателни за мали додатоци на повредените деца

Повеќе информации

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,12-15 Години,8-11 Години,Grownups
Број На Модел На:
No
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата