Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3 комплет Нови Професионални 6.5 инчи јапонија Круг главата Миленичиња куче чешлање коса ножици куче сечење shears берберот фризерски ножици

3 комплет Нови Професионални 6.5 инчи јапонија Круг главата Миленичиња куче чешлање коса ножици куче сечење shears берберот фризерски ножици

DEN 998.00
DEN 1248.00
 

Това е достапна
Износ


3 комплет Професионални Јапонија 440c 7 инчен миленичиња куче чешлање коса за сечење shears куче чешлање коса ножици Чистење, берберот алатки фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c Цврстина челик : 62 HRC Технологија : Рачно изработени Големина : 4.5 / 6.5 инчи Должина : 13.2 / 16.5 cm Не содржи масло (Aviation safety )
3 комплет вклучува :
1pc 4.5 инчен сечење режа + 1pc 6.5 инчи сечење режа + 1pc 6.5 инчи криви сечење режа
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set
Професионални 7inch Животинско куче Миленичиња ножици Фризерски Криви Сечење чистење Ножици поставите shears Коса Ножици Бесплатен Превозот САД$ 16.98 /set
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
profissional рачно изработени титаниум 6.0 5.5 коса ножици за сечење Чистење фризерски ножици shears поставите стил алатки Бесплатно Брод US$ 25.00 /set

Повеќе информации

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6.5 inch
вкупна должина:
16.5 cm
Број На Модел На:
S301--S306
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
оган змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Тип:
3 комплет
Тврдост:
62HRC

Најдобрите понуди во категоријата