1pc Мулти-функција на Вода Пиштол за Автомобил Перење Градина Прскање Вода Пиштол Поврзете 1/2 Инчи Брз Полнач за Градина Чистење

1pc Мулти-функција на Вода Пиштол за Автомобил Перење Градина Прскање Вода Пиштол Поврзете 1/2 Инчи Брз Полнач за Градина Чистење

DEN 228.00
DEN 308.16
 

Това е достапна
Износ


1pc Мулти-функција на Вода Пиштол за Автомобил Перење Градина Прскање Вода Пиштол Поврзете 1/2 Инчи Брз Полнач за Градина Чистење

Општ Опис : Име На Производ : Вода Пиштол За Заеднички Големина : 1/2 Инчен Материјал : Пластични Апликација : Автомобил За Перење, Градина Чистење.
Забелешка : Овој производ има 2 брзи конектори.
-
-
-
-
-
Можеби Како Што Се :
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа. За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете. За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

Повеќе информации

Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Зелена Палец
Стандард:
Din
Број На Модел На:
GT-ZX189
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
вода пиштол

Најдобрите понуди во категоријата