Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
бесплатен превозот автомобил стил Црна GPS Стил Ајкула Перка Лепило Декоративни Атарот Антена Антенски За Мерцедес за Бенц

бесплатен превозот автомобил стил Црна GPS Стил Ајкула Перка Лепило Декоративни Атарот Антена Антенски За Мерцедес за Бенц

DEN 484.80
 

Това е достапна
Износ


Нови GPS Стил Ајкула Перка Лепило Декоративни Атарот Антена Антенски За Мерцедес за Бенц автомобили стил Црна Нови Намалувањето на Превозот
Објектот спецификите
• Автомобил Производител : Мерцедес-Бенц
• Име на модел : ZJ115600###
• Надворешни Тестирање и Сертификација : CE
• Item Должина : 7.2 инчен
• Item Ширина : 8.5 cm
• Item Висина : 5.7 inch
• Материјал Тип : Пластика
• Посебни Карактеристики : Декоративни Атарот Антена
• Модел Година : 2015
• Item Тежина : 0.05 кг
• Предмет Тип : Aerials
• Бренд Име : Brand New
Опис На Производот
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Доаѓа со Двострано селотејп. Лесно се Држиме за Инсталација. Инсталира во Минути. Без Дупчење Потребно.
Ова е лажна антена. Тоа е за декорација само.
Тоа нема радио приемот функција.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Димензија : прибл. 72mm x 80mm x 57mm
Пакетот вклучува :
1 x Декоративни Атарот Антена
Пакување Детали
• Одделение Тип : парче
• Пакет Тежина : 0.050 kg (0.11 lb.)
• Пакет Големина : 8см х 8cm x 6cm (во x 3.15 3.15 во x 2.36 во)

Повеќе информации

Име На Модел:
SZCS-BCTXR18
GPS тип:
Примачот & Антена

Најдобрите понуди во категоријата