Келнерите И Келнери Работа Облека Есен Зима Жените Хотел Ресторан И Униформи работа вкупно J362

Келнерите И Келнери Работа Облека Есен Зима Жените Хотел Ресторан И Униформи работа вкупно J362

DEN 1221.00
DEN 2304.00
 

Това е достапна
Износ


[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..
Превозот( Забелешка ) :
1.Нормално,ние ќе брод од пратката во рок од 5 дена по исплата потврди.Во потрага по некои детали.
2.Тоа обично трае 20-60 дена за Кина Пост Воздух(Ние нудиме слободно) да се достави пратката (РАЗЛИЧНИ ЗЕМЈИ МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ),ве молиме контактирајте со нашата услуга на персоналот да се прошири и заштити време или следење на статусот доколку не ја прими пратката во рок од 60 дена.
3.Ако сакате да ја прими пратката под итно ,ве молиме љубезно изберете го изразат како EMS,DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от кој трае само 5-15 дена за испорака. 4.Ако има било барање на боја,големина ,pls љубезно ве молиме да оставите порака,ние ќе го организира испорака според вашата порака .
5. Pls не се отвори спор непосредно пред да контактирате со нашата услуга на персоналот за решавање на проблемот за вас .Ви благодарам многу за вашиот вид соработка.Сакате да уживате во вашата шопинг ^0^
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Повеќе информации

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
J362
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Памук
Употреба:
Службата За Храна

Најдобрите понуди во категоријата