Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Дебели Високи Потпетици Платформа Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34-40 41 42 43 botas

Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Дебели Високи Потпетици Платформа Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34-40 41 42 43 botas

DEN 1261.00
DEN 1327.68
 

Това е достапна
Износ

Производи Детали Пета Висина : 9 СМ Платформа : cm Цевка висина : 12cm Цевката турнеја : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
MSQZTM-4
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобрите понуди во категоријата