CHYI Безжична Фудбал Глувчето Ергономски 3D 1200 DPI Оптички Класичен Telstar Фудбал Глувци За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп Светското Првенство Цел Топка

CHYI Безжична Фудбал Глувчето Ергономски 3D 1200 DPI Оптички Класичен Telstar Фудбал Глувци За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп Светското Првенство Цел Топка

DEN 467.00
DEN 549.60
 

Това е достапна
Износ


CHYI Безжична Фудбал Глувчето Ергономски 3 D 1200 DPI Оптички Класичен Telstar Фудбал Глувци За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп Светското Првенство Цел Топка
Пакет Се Вклучени :
1 x Безжична Фудбал Глувчето
1 x USB Приемник
Карактеристики :
Глувчето Материјал : ABS
Глувчето Големина : 94*94*40mm
Тип : Безжичните Фудбал Оптички Глушец
Напојување : 2 * AAA Батерија ( Не Вклучувајќи )
Глувчето За Работа Тип : Оптички
Глувчето Нето Тежина : 70g
Резолуција : 1200 DPI
Гаранција : 12 Месеци
Глувчето Боја : Црна со Бели
Примена : КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп
Спецификација : или Безжичен Глушец
100% сосема нов и висок квалитет.
Ергономски дизајн, оптички за следење на технологија, работат на многу различни површини и идеален за употреба за дома, канцеларија или игра.
2.4 GHz Безжичен оптички глушец, удобно допир
Ниско-напонски алармантна функција
Plug and play режим, нема потреба за возачот
На dongle може да се чуваат во глувчето уредно кога не се користи
Примачот простор за складирање и за носење лесно
Безжична на далечина може да достигне до 10 метри
Систем за поддршка : Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows ME, Windows 8, Windows 10 и така натаму
Објектот слики :
Испорака метод :
Нормално US$5 или помалку, ќе биде испратен од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , нерегистрирани mail само може да се следи во Кина, нема дестинација информации. Ако ви треба брза испорака начин за цел помалку US$5, Pls контактирајте со нас пред да нарачате, ние може да обезбеди DHL, fedex, UPS-от, EMS и други комерцијални курир, ви благодариме!
Времето во транзит :
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена,тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Увозни давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Една година гаранција од денот ќе добиете предмети.
Било дефект за gurantee предмети, ние ќе слободно поправка или замена на предмети. Додека купувачот само одговорни за превозот на товар.
глувчето, гејмерски глушец, глувче гејмер, безжичен глушец, mause, глувчето за мерење fio, компјутер глувчето, игра глувчето мышь, мышка, игровая мышь, мышь беспроводная, беспроводная мышь, компьютерная мышь, мышки, мышь компьютерная, коврик для мыши, мышка для компьютера, Мышь,
, Драги Ценети Клиенти
Ви благодариме за изборот на CHYI производи. Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет. Ако какво било прашање во врска со стоката, правење фотографии или vedio, контактирајте со нас пред отворањето на спорот, проблеми ќе биде решен во прв пат.
Вашето Задоволство е наша најголема извршување! глувчето, безжичен глушец, гејмерски глушец, bluetooth глувчето, безжичен глушец, глувче гејмер, souris гејмер, souris sans fil се прелива пренослив компјутер, draadloze muis, mause, souris sans fil, вертикална глувчето, logitech, razer deathadder, крвави, motospeed v30, raton ordenador, souris, глувчето за мерење fio, muis, компјутерски глушец, глувче wired, жичен гејмерски глушец, глувче led, батерија глувчето, кошарка mosue, нба mouse, mouse pad, глувчето мат, глувци мат, фудбал глувчето, фудбал глувчето, цел глувци, ;

Повеќе информации

Бренд Име:
CHYI
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
CM0123
DPI:
1200
Стил:
3D
Пакет:
Yes
Рака Ориентација:
Двете Раце
Број на Ролки:
1
Број на Копчиња:
2
Моќност Тип:
Батеријата
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Бруто тежина:
100g
Времето на пазарот:
Април-14
Напојување:
2*AAA Батерија (не Вклучувајќи )
димензија:
94*94*40mm
Примена:
Десктоп, Лаптоп, КОМПЈУТЕР
Нето тежина:
70g
боја:
Црна со бели
Материјал:
ABS
wifi опсег:
Во рамките на 10M
Функција:
фудбал глувчето
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Гаранција:
12 месеци

Најдобрите понуди во категоријата