Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5 Компјутери Гитара Обврзувачки Purfling Ленти Celluloid Гитара Делови Додатоци за Luthier Материјали 5 Метри 5mm 12 Стил на Располагање

5 Компјутери Гитара Обврзувачки Purfling Ленти Celluloid Гитара Делови Додатоци за Luthier Материјали 5 Метри 5mm 12 Стил на Располагање

DEN 781.92
 

Това е достапна
Износ


Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас Забелешка : Боја на Објектот Може да се Разликува Малку се Должи на Фотографија и на Свој Компјутер
Висок Квалитет и Тестирање е во Ред
Често се Користи за Акустична Гитара и Класичната Гитара
Големина (L x W x T) : Приближно 65 x 0.2 х 0.06 инчен/1650 x 5 x 1.5 mm
Материјал : Celluloid
Боја : Црвена Бисер/Шарени/Крем/Сино Perl/Abalone/Бел Бисер/Темно Кафеава/Тигар/Brown/Twill Крем/Црниот Бисер/
Ве молиме Проверете Боја Треба Пред Цел.
Пакет Се Вклучени :
5 Компјутери Гитара Обврзувачки Производи imges
Поврзани Производи $ 7.16 $ 4.99 $ 6.15 $ 6.99 $ 6.12 $ 3.59 $ 9.38
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .(главно за цена ). Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.

Повеќе информации

Број На Модел На:
5 mm
Бренд Име:
Kmise
Тип:
гитара обврзувачки
Класификација:
гитара делови и додатоци
Одговара:
за Гитара Делови Замена
Состојба:
Бренд Нови
Објектот:
гитара purfling
Стил:
Celluloid
боја:
мулти-боја

Најдобрите понуди во категоријата