НОВИ Гитара Еден footswitch&педалата Нога Switch Гитара Ефекти на Возилото Метал Stomp Кутија електрична гитара делови и додатоци

НОВИ Гитара Еден footswitch&педалата Нога Switch Гитара Ефекти на Возилото Метал Stomp Кутија електрична гитара делови и додатоци

DEN 863.52
 

Това е достапна
Износ


Dual Мека На Допир Еден Footswitch
Бренд : ttone
Школка Големина : 94 * 38.5 * 32-милиметри
Боја : Црвена
Структура : 1pcs стерео џек и 2 парчиња еден footswitch

Повеќе информации

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
landtone
Број На Модел На:
fp-3
Еден footswitch:
електрична гитара педалата

Најдобрите понуди во категоријата