Сосема Нов!Висок Квалитет На Универзалната Тактички Ловец Airsoft Макбаскет Снимање Лов Пазувите Рамо Скриен Пиштол Holster

Сосема Нов!Висок Квалитет На Универзалната Тактички Ловец Airsoft Макбаскет Снимање Лов Пазувите Рамо Скриен Пиштол Holster

DEN 624.00
DEN 960.00
 

Това е достапна
Износ


парче парче парче парче парче парче парче парче парче
Опис На Производот
100% СОСЕМА НОВ!! ВИСОК КВАЛИТЕТ!!
Материјал : Полиестер
Со две футроли
Направен од лесен трајни полиестер со PVC облога.
Висок квалитет и многу добро дизајниран рамо holster со натоварени карактеристики.
Comfortablely фитинг околу рамениците со поместена рамо harnesses
На holster има мека обвивка за да се заштити пушки.
Модуларниот дизајн овозможува и лево и десно раце употреба.
Можете да го трампа торбичка и holster од лево кон десно страна ако треба.
парче парче парче парче

Повеќе информации

Бренд Име:
Jarhead
Број На Модел На:
B039
Материјал:
Најлон

Најдобрите понуди во категоријата