Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Armiyo Тактички Пиштол Holster Платформа Адаптер за Прикачување на Ремен webbing вест торба ранец Одговара За G17 1911 P226 Лов Додатоци

Armiyo Тактички Пиштол Holster Платформа Адаптер за Прикачување на Ремен webbing вест торба ранец Одговара За G17 1911 P226 Лов Додатоци

DEN 221.00
DEN 235.20
 

Това е достапна
Износ


ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ :
100% Нов бренд
Направени со висока густина полимер.
Монтажа платформа за прикачување holster, додатоци и списанието случаи.
Holster се прилагоди на секој агол.
Можност да прикачите на должност појас, било webbing вест, торба или ранец .итн.
Примена : Отворено лов
ДЕТАЛИ :
Боја : Црна / Тен / Зелена
Тежина : Околу 65g
Големина : 14cm x 10cm
Црна
Тен
Зелена
Наскоро..

Повеќе информации

Бренд Име:
ARMIYO
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
Holster Платформа Адаптер
боја:
Црна / Тен / Зелена
Големина:
14cm x 10cm

Најдобрите понуди во категоријата