Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Европа и Америка Гроздобер Organza лак крои Висока половината ракави дама облечи Mori Девојка Стил на Лолита фустан

Европа и Америка Гроздобер Organza лак крои Висока половината ракави дама облечи Mori Девојка Стил на Лолита фустан

DEN 1943.00
DEN 2207.52
 

Това е достапна
Износ


Европа и Америка Гроздобер Organza лак крои Висока половината ракави дама облечи Mori Девојка Стил на Лолита фустан

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
1

Најдобрите понуди во категоријата