Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жените Летен Фустан Година Уметност Лен Гроздобер Долг Фустан Макси Фустан Наметка Vestidos Лабава Каузална Sundress Фустани Голема Големина

Жените Летен Фустан Година Уметност Лен Гроздобер Долг Фустан Макси Фустан Наметка Vestidos Лабава Каузална Sundress Фустани Голема Големина

DEN 1716.96
 

Това е достапна
Износ


Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
Жените Летен Фустан 2016 Година Уметност Лен Гроздобер Долг Фустан Макси Фустан Наметка Vestidos Лабава Каузална Sundress Фустани Голема Големина
Големина Информации
биста 115cm, должина 115cm .
Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење
(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
Производ Детали

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Beading
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Свила,Лен
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
a129

Најдобрите понуди во категоријата