STH290 Нови Доаѓањето на Летото 2017 писмо везени две парче сет долго лабава жените секојдневен памук резервоарот пинк се облекуваат

STH290 Нови Доаѓањето на Летото 2017 писмо везени две парче сет долго лабава жените секојдневен памук резервоарот пинк се облекуваат

DEN 2678.00
DEN 2976.00
 

Това е достапна
Износ


STH290 Нови Доаѓањето на Летото 2017 писмо везени две парче сет долго лабава жените секојдневен памук резервоарот пинк се облекуваат
Производ Информации :
100% Сосема Нов.
Материјал : Памук.
Бои : Розова.
Големини на располагање : М.
Answer : ___________________________ Note : 1. Сите слики се прикажани во нашата продавница се реални , но објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 2. Таму може да се 1-5cm разлики поради прирачник за мерење. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . 5. Ве молиме да оставите позитивен фидбек ако ви се допаѓа објект. Ако треба да се вратите, pls контакт во рок од 48 часа откако ќе го потпише пакет. 6. Прифаќаме само предмети во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, и неоштетени со оригинални тагови и пакети. 7. Сите се враќа мора да бидат испратени во рок од 3 дена од пратката се примени. 8. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место на цел само ако вие се согласувате со сите услови. Многу благодарам! Живеат како што јас сум со сосема личност.

Повеќе информации

Големина:
M
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
STH290
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Средината На Теле
Материјал:
Памук
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Најдобрите понуди во категоријата