Елегантна Бела Глуждот Должина Цвет Девојка Пром Фустани без Ракави Екипажот Вратот и А-линија Тафт Rosette Vestidos де Comunion 2-12 Години

Елегантна Бела Глуждот Должина Цвет Девојка Пром Фустани без Ракави Екипажот Вратот и А-линија Тафт Rosette Vestidos де Comunion 2-12 Години

DEN 2981.00
DEN 3312.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Abaowedding
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
А-Линија
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Формално
Материјал:
Почит Свила
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
ST004
разубавувањето:
Rosette, Чиста Деколте
боја:
Бела,боја на слонова коска
Повод:
Церемонија,Матурска,Birthday (Роденден), Велигден,Крштевки,Крштевки

Најдобрите понуди во категоријата