Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ВИСОК КВАЛИТЕТ на Нови 2017 Мода руската се Облекуваат Жените коса црта Вратот Исклучување На Рамо Солидна Dovetail бал Партија Облечи

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Нови 2017 Мода руската се Облекуваат Жените коса црта Вратот Исклучување На Рамо Солидна Dovetail бал Партија Облечи

DEN 1985.00
DEN 2255.52
 

Това е достапна
Износ


Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .
Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата прво, пред да се за да го стави на ред. Искрено се надевам дека ќе може да се купи облека кои се вклопуваат во целост. Ви посакувам среќен шопинг! Квалитет на производите, Добра услуга! Секогаш и засекогаш!!!
Производ Функција
Материјал : Памук, полиестер
Боја : како на сл
Големина
S
М
L XL XXL cm cm cm cm cm Биста 88 92 96 Половината 64 68 72 ракав 20 21 22 Рамо Должина 77/113 78/114 79/115
Големина на табела : ±2cm е дозволено (1 инч = 2.54 см)
Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
s0717
Бренд Име:
О'DRESSY
Сезоната:
Есен
Стил:
High Street
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Силуета:
Бал
Декорација:
Возбудува

Најдобрите понуди во категоријата