Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Црна Боја 2015 Нов Стил Дами ХЛ Завој Фустан без Ракави Коленото Должина Секси Фустан Bodycon

Црна Боја 2015 Нов Стил Дами ХЛ Завој Фустан без Ракави Коленото Должина Секси Фустан Bodycon

DEN 1509.00
DEN 1775.52
 

Това е достапна
Износ


Услови за користење на услугите
Превозот
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте Со Нас
1). Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
2)Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Ви благодариме за вашата поддршка !
Топла продажба на Жените завој фустан исклучување на Рамо Вечер Партија Облечи Славна личност се Облекуваат Коктел Фустан Светло Сина US$ 44.59 /парче
Бесплатен Превозот Жешка! Висок квалитет Apac Регионот ХЛ Завој Фустан H172 Ракави Вечер Партија Облечи US$ 80.00 /парче
Бесплатен Превозот со Врвен Квалитет 2012 Нов Фластер Фустан H009 Секси Дами Вечер Фустан Жолта US$ 51.60 /парче
Бесплатен Превозот Rayon Плетени Еластичен Завој Фустан V деколте, Backless Вечер Партија Славна личност се Облекуваат US$ 65.00 /парче
најновите еластична плетени Завој Фустан HL279 Ракави Портокал Дами Партија Облечи Славна личност се Облекуваат US$ 48.00 /парче
Продажба! Топла Продажба на плетени Завој Фустан Дами Завој Вечер Црвениот Тепих се Облекуваат Секси Вечер Фустан Славна личност се Облекуваат US$ 46.00 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигна ХЛ Вечер Дами Секси Рака Партија Коктел Фустан US$ 41.99 /парче
Бесплатен Превозот најновите еластична плетени HL220 Завој Фустан Мини Strapless Вечер Фустан US$ 60.80 /парче

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Полиестер,Rayon,Spandex
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Асиметрични
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
hl09

Најдобрите понуди во категоријата