Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бело/црвено Славна личност на Ким Kardashian Длабоко V Вратот без ракави Сплит Матурска Макси Фустан со Висок Страна Двојно Шлиц Долг Вечер Партија Облечи

Бело/црвено Славна личност на Ким Kardashian Длабоко V Вратот без ракави Сплит Матурска Макси Фустан со Висок Страна Двојно Шлиц Долг Вечер Партија Облечи

DEN 1233.00
DEN 1355.04
 

Това е достапна
Износ


Спецификации Стил Клуб, Секси Повод Ноќен Клуб, Лето Модел Се Цврсти Деколте V Деколте Ракав Должина Фустан Без Ракави Должина Глуждот-Должина, Големина Тип Редовната Декорација Шупливи Надвор, Ruched, Шлиц Пакет Содржина 1 X Фустан Бренд Ниту Еден Пакет Секое Парче Во Еден Пп Торба Item Type Фустани Посебни Употреба Фаза & Танц Носат Ликови Backless Фустани Категорија Џерси Фустани
Детали
Апсолутно прекрасен макси фустан од нашите секси облека. На ракави "Желба" макси има средината на дел отсечени во предниот дел, страни, и назад. Меката секој со овој извонреден фустан. Скриен патент во задниот дел, слегување v деколте, и две висока нога цепнатинки ќе имате совршен изглед за навечер.
Карактеристики
•Џерси макси фустан со двојно пред цепнатинки
•Мазна, мека ткаенина направена со пријатно чувство
•Разноврсна фустани за различни прилики носење
•Секси фустани се во потрага совршено со модата накит
•Трговија на големо џерси фустани се топли продажбата на оваа сезона
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека фустан должина е 132 CM~137 CM,не толку многу подолго како модел носи поради различни купувачот висина!

Answer : ___________________________ Note : 1.Таму можеби 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете. 2.Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала ). 3.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот. 4.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење. 5.Има можеби малку разлика на детали и модел на овој фустан.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
двојно сплит макси фустан, од страна на шлиц макси фустан
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex,Viscose
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Стил:
Новина

Најдобрите понуди во категоријата