Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Се прилагодите Лето женски домот fishtail се облекува Женска Плус Големина кратки ракави Црна/Бела Polka Точка Печати Мини Chiffon Фустани

Се прилагодите Лето женски домот fishtail се облекува Женска Плус Големина кратки ракави Црна/Бела Polka Точка Печати Мини Chiffon Фустани

DEN 1439.52
 

Това е достапна
Износ


Пред место со цел, ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве детали :
1) Повеќето предмети во нашата продавница се прилагоди откако ќе го поставите цел.
Па обично парцела ќе се испрати во околу 7 дена.
2) Да се направи објектот се повеќе одговара,
ве молиме љубезно ве молиме да не информирате вашиот големина детали кога ќе го поставите цел
3) Ако имате било какви посебни барања или прашања во врска со објектот, или било какви други проблеми,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
Ткаенини : Chiffon
Боја : Црна дното со белата точка; Бела Дното со црна точка
Стил : Мода, Секојдневен, Симпатична
Големина : 3 XS, 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL ве Молиме проверете ги следните големината на табелата за големината детали. И исто така, големина може да се прилагоди според вашите барања. Ако треба да ги прилагодите на, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
Големина На Табелата
Должина 84cm

Повеќе информации

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Стил:
Краток
Силуета:
Труба / Сирена
Шаблон Тип:
Dot
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
E
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата