Лето Симпатична Убави Цветни Деца Бебе Бебе Деца Девојки Чипка Цвет без Ракави Туту Памук Фустан Sundress Партија Фустани 1-6Y

Лето Симпатична Убави Цветни Деца Бебе Бебе Деца Девојки Чипка Цвет без Ракави Туту Памук Фустан Sundress Партија Фустани 1-6Y

DEN 225.00
DEN 246.72
 

Това е достапна
Износ

Опис
Најновите Модата Бебе Деца Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук, Чипка мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина на Табела : Ознака Големина Фустан Должина Биста*2 Препорачува Возраст 80 47 см 26 cm 1-2 Години 90 50 cm 27 см 2-3 Години 100 53 см, 28 см 3-4 Години
110 56 cm 29 см 4-5 Години
120 59 см 30 см 5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 12M, 4T, 5T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
децата се облекуваат
Материјал:
Памук
Стил:
Симпатична
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
Плоштад Јака
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Најдобрите понуди во категоријата