2018 Есен Vestidos Целосна Ракав Тенок Bodycon ОЛ Крпа Двојно Гради V Деколте, Службен Работа Фустан

2018 Есен Vestidos Целосна Ракав Тенок Bodycon ОЛ Крпа Двојно Гради V Деколте, Службен Работа Фустан

DEN 1852.00
DEN 2645.76
 

Това е достапна
Износ


...

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Alglam Кукла
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
N108-2008
Сезоната:
Есен
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Копче
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама

Најдобрите понуди во категоријата