Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бутик За Новородено Дете Бебе Девојка Без Ракави Флорални Рака Летен Фустан Везови Зголеми Цвет Туту Принцеза Деца Партија Фустани

Бутик За Новородено Дете Бебе Девојка Без Ракави Флорални Рака Летен Фустан Везови Зголеми Цвет Туту Принцеза Деца Партија Фустани

DEN 189.00
DEN 210.24
 

Това е достапна
Износ


Опис
Симпатична Новороденче Девојки Мода Се Облекуваат !?
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Должина Биста*2 Возраст 80 43 см 26 cm 6-12 Месеци 90 46 cm 27.5 cm 1-2 Години 100 50 cm 29 см 2-3 Години 110 54 cm 30.5 cm 3-4 Години, 120 59 см, 32 см 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
децата се облекуваат
Материјал:
Памук
Стил:
Симпатична
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Најдобрите понуди во категоријата