Bebovizi Европската Големина на 1950-тите 60-тите години на Повик Стилски Домот Печати Поставен на Жените V Вратот без Ракави Проширување Фустан

Bebovizi Европската Големина на 1950-тите 60-тите години на Повик Стилски Домот Печати Поставен на Жените V Вратот без Ракави Проширување Фустан

DEN 763.00
DEN 1089.60
 

Това е достапна
Износ


започнете Цена : $11.76 Цена : $10.90 Цена : $9.80 Цена : $9.80 Цена : $9.90 Цена : $9.90
крајот

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
2018
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
bebovizi
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes

Најдобрите понуди во категоријата