Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Сомот Фустани за Жени 2017 Пролет, Есен Гроздобер Turtleneck Долги Ракави Црна Зелени Pleated Velour Партија Фустани D7N414A

Нови Сомот Фустани за Жени 2017 Пролет, Есен Гроздобер Turtleneck Долги Ракави Црна Зелени Pleated Velour Партија Фустани D7N414A

DEN 907.00
DEN 954.72
 

Това е достапна
Износ


- Нашите Услуги -
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање
1. Ние прифатиме
големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Сомот,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
D7N414A
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Деколте:
Turtleneck
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
боја:
зелена/црна/кафеава
Големина:
S-4XL
Сезоната:
Есен
Декорација:
Pleated
превозот бесплатно:
Бесплатен превозот
тежина M:
450g

Најдобрите понуди во категоријата