ABGMEDR Сосема Нов Пристигнување Деца Девојки Sequins Фустан Деца Наметка Принцеза Елса Кралицата Cosplay Фустан Дете Божиќ Облека

ABGMEDR Сосема Нов Пристигнување Деца Девојки Sequins Фустан Деца Наметка Принцеза Елса Кралицата Cosplay Фустан Дете Божиќ Облека

DEN 756.00
DEN 840.48
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на Нашата Продавница
Наметка и фустан се продава одделно, ви благодарам.
Треба магија стап и круна? Кликнете на следниот линк за да се купи.
Ве молиме не дека крпи можат да се разликуваат од околу 1.18 инчен во одредени мерења. Нормално сите кина големина е мал од НАС ЕУ големина.
1,Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување итн.
2,Ако не сте сигурни за боја на слики ние шоу, можете да контактирате со нас за вистински фотографии.
1,Ние ќе им даде на наплата доколку купувачот го врати предметите во рок од 15 дена на приемот на парцели за било какви причини. Сепак, burer треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
2,Освен, купувачот треба да биде задолжен за такси превозот.
1,Подготовка на Време : ние треба 3 до 5 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2,Бесплатен Превозот од Кина пост воздух mail за најмногу земјата .
3,Ние исто така може да испрати страна на курирската служба DHL,EMS,ТНТ,UPS-от и други изрази. Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да concant нас, ако е можно, ние ќе бесплатен превозот.
4,DHL,ТНТ,UPS-от изразат испорака susually земете 3 до 7 работни дена. EMS изразат испорака обично се 7 до 15 работни дена.
5,Кина пост воздух mail време како што е подолу форма.
Област Време на Испорака Aisa Северна Америка 15-45 работни дена Запад Евра Средината на Исток 15-50 работни дена Океанија Исток Евра 15-50 работни дена Јужна Америка, Африка 30-60 работни дена Русија, Бразил 30-90 работни дена
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Комуникацијата е најдобар начин да ги реши вашите проблеми.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ABGMEDR
Број На Модел На:
LMR017
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Копче
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобрите понуди во категоријата