Елени Дама Нови Пристигнување 2017 Завој Се Облекуваат Бела Мини Фустан Секси Clubwear Spandex Оглавник Завој Фустан Rayon Трговија На Големо

Елени Дама Нови Пристигнување 2017 Завој Се Облекуваат Бела Мини Фустан Секси Clubwear Spandex Оглавник Завој Фустан Rayon Трговија На Големо

DEN 952.00
DEN 1866.24
 

Това е достапна
Износ


Answer : ___________________________ Note :
1.мерењето на големината на табелата се за тело rahter од облека.
2 .Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
ATTNTION : Овој фустан е Околу 90 cm долга.Таму може да има 1-2 см се разликува помеѓу различни големини.
ТНТ : 4-5 работни денови;
DHL : 3 работни денови(имаме потпишано со службен DHL компанија);
Продавачот за Испорака Метод : 4-6 workdays преку HK DHL;
Велика БРИТАНИЈА : 6-10 работни дена преку кралската пошта;
DE : 6-10 работни дена преку 4 PX РМ;
ДЕ,HU,PL,PT,НН,SK,СО хумани ресурси,SI,КИП,CZ,BG,RO,MT : 8-15 работни дена преку 4 PX РМ;
Бесплатни 4-6 workdays HK DHL за нарачки на 3 или 4 фустани(КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ);

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Сезоната:
Есен
Половината:
Империја
Материјал:
Rayon,Најлон,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Стенд
Декорација:
Патентите
Број На Модел На:
hq227 rayon завој фустан хл
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
lady елен
Големина:
XS S M L
Повод:
Клуб/Партија/Свадбена/Славна Личност Вечер/Коктел
Материјал:
90% RAYON 9% НАЈЛОН 1%SPANDEX
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима( во вратата)
Одговара:
Одговара на мали, земете големина поголема од нормалната
Други:
Трговија на големо dropshipping ОЕМ ODM се достапни

Најдобрите понуди во категоријата