Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Секси длабоко деколте, црн Сомот се Облекуваат жените кратко sleeve лак вратоврска партија фустани есен гроздобер Заврши молив фустан 2018 женски Vestidos

Секси длабоко деколте, црн Сомот се Облекуваат жените кратко sleeve лак вратоврска партија фустани есен гроздобер Заврши молив фустан 2018 женски Vestidos

DEN 883.00
DEN 1358.88
 

Това е достапна
Износ


Големина Должина Биста половината ракав во/cm во/cm во/cm во/cm S 103 75 62 17 М 104 80 66 18 L 105 85 74 19 XL 105 90 78 20 XXL 106 95 82 21 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
П : Како можам да ги купат вашите производи?
О : С irst, треба да созд еден Aliexpress сметка и да се поврзе на вашиот информации за кредитна картичка.
Второ,да додавате производи во вашата кошничка еден по еден и да се направи нарачка.
П : која метод на плаќање не те прифати?
A : ние прифати Alipay,Виза,Boleto,Moneygram и western union.
П : како можам да знам каде е мојата цел откако ќе се направи плаќање?
A : ние ќе се обезбеди следење на број побрзо откако ќе се направи исплата.и тоа може да се следи од страна на :
П : јас не се добие мојата цел кога времето ќе истече.што треба да направам?
A : вие треба да се дојде во контакт со нас пред вашето време истече. ние ќе им помогне на прошири заштита на време за вас слободно.
П : Како можам да се осигура дека јас ќе добие мојата цел во последен, бидејќи не сакам да ги изгубам моите пари.
О : прво,ние ќе ви ја испратиме следење на број, како е можно поскоро за да бидете сигурни дека вашиот парцела може да се следи.
второ, ако тоа не може да се следи по 3-5 дена, контактирајте со нас веднаш. нашиот тим ќе ви помогне песна и да ги реши тоа за вас.
трето,ве молиме бидете сигурни дека на адреса на информации итн си замина сите се точни.
последниот, тоа може да има некои дена задоцнување кога вашата нарачка сретна кинески фестивал или лоши временски услови.
П : Колку долго ќе потрае за мојата земја?
A : можете да ги знаат преку табелата подолу.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
davidyue
Декорација:
Лак
Стил:
Гроздобер
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте

Најдобрите понуди во категоријата