Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новородените Деца Деца Бебе Девојки Солидна Боја Заграда се Облекуваат Децата Комбинезони Sundress Облека 6M да 3Y

Новородените Деца Деца Бебе Девојки Солидна Боја Заграда се Облекуваат Децата Комбинезони Sundress Облека 6M да 3Y

DEN 156.00
DEN 171.84
 

Това е достапна
Износ


Опис
Новородените Деца Бебе Девојки Се Подготвуваат Есен Облека Облека !
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Фустан Должина Половината*2 Возраст 80 21 см, 21 см, 6-12 Месеци 90 23 см 22 см 12-18 Месеци 100 25 см 23 см 18-24 Месеци 110 27 cm 24 см 2-3 Years
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3T, 24M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
децата се облекуваат
Материјал:
Памук
Стил:
Краток
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Најдобрите понуди во категоријата