Вино Црвено Кристал Beading V Деколте, Шпагети Рака Империја Половината Кат Должина Сирена Секси Clubwear Партија Фустани Долги Елегантни Наметки

Вино Црвено Кристал Beading V Деколте, Шпагети Рака Империја Половината Кат Должина Сирена Секси Clubwear Партија Фустани Долги Елегантни Наметки

DEN 1600.00
DEN 2000.16
 

Това е достапна
Износ


Достапни Бои : Црна , Црвена , Сина, Вино, Црвена, Виолетова, Зелена
М Големина : Биста 80-96cm Половината 64-80см Хип 84-110cm Фустан Должина 155cm
L Големина : Биста 84-100cm Половината 68-84cm Хип 88-114cm Фустан Должина 155cm
XL Големина : Биста 88-104cm Половината 72-88cm Хип 92-118cm Фустан Должина 155cm

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
amer2c10
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Декорација:
Кристално
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
8639
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Услуга:
Пад на Превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
објектот стил:
Домот & Секси & Новина & Fashion
време на испорака:
во рок од 3 работни дена
Пазарна Цена:
USD85.00 / Парче
Достапни Бои:
Црвена / Зелена / Црна / Сина / Виолетова / Вино Црвено
Достапни Големини:
M / L / XL Големина
Вклучуваат:
Само Едно Парче Облека
Погодни Прилики:
Партија во Клубот Шоу, Танц и слично.
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Најдобрите понуди во категоријата