Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
година Секси Жени Лето Секојдневен boho Макси Партија Вечер Мини Фустан Плажа Цветни фустан без ракави фустани плус големина жените вечер

година Секси Жени Лето Секојдневен boho Макси Партија Вечер Мини Фустан Плажа Цветни фустан без ракави фустани плус големина жените вечер

DEN 519.00
DEN 546.72
 

Това е достапна
Износ


2016 година Секси Жени Лето Секојдневен boho Макси Партија Вечер Мини Фустан Плажа Цветни фустан без ракави фустани плус големина жените вечер
Контакт со нас на :
Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас Нашите производи
Ние ги користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете. Нашите услуги
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers. Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, поштенски код, телефонски броеви, итн.
Превозот
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Тоа е поевтино, но побавни. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Сега Кина Пост Воздух Mail прифати парцели на 26 земји : сад; Обединето Кралство; Австралија; Русија Федерација; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Шведска; Нов Зеланд ; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ако вашата земја не е во листата, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се намали превозот цена.
Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Должност & Данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот со ниска вредност.
ВРАЌАЊЕ & ЗАМЕНА
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
GZXISI
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
9866
Сезоната:
2016 година нови доаѓањето на летото, жените се облекуваат плус големина фустани
Тип На Објект:
жените dressesLoose,Нежен жена партија фустани
испорака:
Во рок од 1-3 Работни Дена плажа цветни печати фустан
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
боја:
bule и жолта плажа носат долги фустани
Ткаенина Тип:
Памук vestidos жените летен фустан повик облека
Погоден Група:
Моден Дама ,Жени ,лето облека за жени облека
Повод:
женска летни фустани летото 2016 година
Големина:
S/M/L/XL четири големина се достапни за обичните жени sundress
жените се облекуваат 2016 година:
секси лето облечи-Жените летен фустан

Најдобрите понуди во категоријата