Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Нови Гроздобер Жените Летен Фустан без Ракави V Вратот 6XL 7XL Голема Големина Кат Должина Бохемски Макси Плажа Облечи

2018 Нови Гроздобер Жените Летен Фустан без Ракави V Вратот 6XL 7XL Голема Големина Кат Должина Бохемски Макси Плажа Облечи

DEN 768.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Нови Гроздобер Жените Летен Фустан без Ракави V Вратот 6 XL 7 XL Голема Големина Кат Должина Бохемски Макси Плажа Облечи

Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на theactual објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
HappDreeSo
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер,Spandex
Силуета:
Лабава
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
Гроздобер Облека
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Плажа Неврзан

Најдобрите понуди во категоријата