Црна Laceup Длабоко V Деколте, Кимоно Ракав Линија Фустан

Црна Laceup Длабоко V Деколте, Кимоно Ракав Линија Фустан

DEN 797.00
DEN 1048.32
 

Това е достапна
Износ


Црна Laceup Длабоко V Деколте, Кимоно Ракав Линија Фустан
Детали
Секси мини фустан со трендовски чипка пред се мора да се имаат на сезоната! Кој секси ниска деколте со чипка детали, кимоно ракави, линија дизајн и удобен slinky ткаенина. Тоа е слика додворувања, флертувачки и забавно да се носат. Unlined, еластичен.
Карактеристики
•Кимоно кратки ракави и обрабени силуета создава сладок елегантен стил
•На чипка детали пред бистата е многу шик и средства-фали
•Додадете малку забава и whimsy на вашата гардероба со нашата единствена замав фустан
• и да се најде вашите омилени за социјални дејности
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму можеби 1 -2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
2.Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала ).
3.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
4.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.
5.Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Плаќање 1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот и предавање
UPS-от е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ,ЕМС.
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
1.За Локалните даноци и увозни давачки
Локалните даноци и увозни давачки може да се направат во некои земји и не се вклучени во износите прикажани. Купувачот или примачот на пратката е одговорен за сите тие даноци и давачки. Нашите производи се продаваат во светот и ние не може да гарантира дека тие ги исполнуваат увоз на барањата на секоја земја. Ако се двоумите, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред да ги нарачате.
2. Како да се добие даночни помалку или слободен при увоз ?
Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок помалку или слободен при увоз, ние ќе го пријават како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако треба да се користи вистински вредност, или било какви други барања, ве молиме запишете ги информациите за Белешки кога ќе Заврши цел. Повратни информации
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред.
Нашата компанија :
1. Почитувани љубовник е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, повеќе од 2000 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. Почитувани љубовник искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
Liva девојка
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LC22682
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Возбудува
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Природни
Големина:
(US 4-6)S,(US 8-10)M,(US 12-14)L
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип На Објект:
Се облекуваат
Повод:
Лето
Декорација:
Празен Од, Возбудува, Алкохол
Стил:
Повик,Кратко, Симпатична

Најдобрите понуди во категоријата