реално розова цвет beading суд заостанува со наметка Средновековна Ренесанса Gown кралица Облечи Викторија фустан /принцеза Belle Топка

реално розова цвет beading суд заостанува со наметка Средновековна Ренесанса Gown кралица Облечи Викторија фустан /принцеза Belle Топка

DEN 9984.00
 

Това е достапна
Износ


Pls забелешка само фустан без додаток како ѓердан, вревата итн.!

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Rayon
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Turtleneck
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила, Полиестер, Rayon
Знаци:
Период Носии

Најдобрите понуди во категоријата