GUYUNYI Нови Пристигнување 2018 Пролет Обичните Жени Фустан Лето Boho Мулти-обоени Ленти без Ракави Chiffon Партија Фустани CX794

GUYUNYI Нови Пристигнување 2018 Пролет Обичните Жени Фустан Лето Boho Мулти-обоени Ленти без Ракави Chiffon Партија Фустани CX794

DEN 906.00
DEN 1509.60
 

Това е достапна
Износ


Мерење cm конверзија инчи : 1 cm = 0.3937 Инчен M : Биста : 90 cm ; Половината : 52-76 cm ; Должина : 115 см, L : Биста : 94 cm ; Половината : 56-80 cm ; Должина : 117 cm XL : Биста : 98 см ; Половината : 60-84 cm ; Должина : 119 см Забелешка : Прирачник за мерење лесно може да води до 1-3 см грешки.
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Chiffon
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
CX794
Бренд Име:
GUYUNYI
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет / Лето

Најдобрите понуди во категоријата